Kommentit pois päältä artikkelissa Maneesipikkujoulut lauantaina 12.12. klo 15

Kirjoittaja: admin Lisätty: joulukuu 9th, 2015 Kategoria:Yleinen

Pikkujoulut alkavat tänä vuonna poikkeuksellisesti jo klo 15 seuran sääntömääräisellä syyskokouksella. Syyskokous on tarkoitettu tiedotustilaisuudeksi kaikille asiakkaille ja heidän perheilleen, joten tilaisuus on avoin kaikille ja toivottavaa olisikin, että mahdollisimman moni pääsisi paikalle. Syyskokouksen yhteydessä jaetaan myös ratsastusmerkkejä sekä palkitaan vuoden aikana kilpailuissa ansioituneita henkilöitä.
 
Syyskokouksen jälkeen vuorossa on katrilliesityksiä ja tontut jakavat lahjoja. Ilta huipentuu perinteiseen seniorit vastaan juniorit kisaan.
 
Tarjoilut ovat nyyttäriperiaatteella, tervetuloa herkuttelemaan.
 
Tervetuloa koko perheen voimin!